Strony: 12
malisia
Napisano: Piątek, 01 Czerwca 2007, 7:28:23Cytuj Do góry
Zarejestrowany
Ilość wiadomości: 35
Dołączył: 5.9.2006
Plan jest taki razem z moją owocową przyjaciółką wyruszymy na imprezę pod hasłem Tylko Kobiety Bawią się i będziemy upajały sie wspaniałą atmosferą i najlepszym trunkiem na świecie (sama wiesz jakim)


A twoje plany ??
Templaar
Napisano: Poniedziałek, 11 Czerwca 2007, 13:01:08Cytuj Do góry
Administrator
Ilość wiadomości: 4
Dołączył: 2.5.2006
Ja już się nie mogę doczekać kiedy się skończy ta wiosna i kiedy zacznie padać śnieg
Dlaczego akurat tak się dzieje na wiosnę? Co ma wiosna wspólnego z ludźmi? To już nie można troszkę poczekać i zakochać się w lecie albo na jesień?

A tak z ciekawości... o jaki trunek chodzi? Tymbark?
malisia
Napisano: Wtorek, 12 Czerwca 2007, 16:43:15Cytuj Do góry
Zarejestrowany
Ilość wiadomości: 35
Dołączył: 5.9.2006
Nie o tymbark, o pychotke z miodu
luzak
Napisano: Wtorek, 12 Czerwca 2007, 22:29:29Cytuj Do góry
Zarejestrowany
Ilość wiadomości: 11
Dołączył: 4.5.2007
Po pychotce z miodu to i w główce może się zakręcić a w tedy opory Panów względem Pań i Pań względem Panów na pewno ustąpią.Pozdrawiam Luzak.
wlasnie_ja
Napisano: Środa, 13 Czerwca 2007, 22:03:32Cytuj Do góry
Zarejestrowany
Ilość wiadomości: 6
Dołączył: 9.5.2007
He he Droga Malisiu Twoja propozycja ....To Kuszaco Brzmi....to, co tygryski lubia najbardziej, jednak w tym roku nie pozwolimy aby niektóre samce pod wpływem naszego miodku popsuły nam zabawę, prawda?Ahhhhh to bedzie niesamowita...yyyy impreza


pozdrowienia!

Ostatnio modyfikowany przez wlasnie_ja
malisia
Napisano: Piątek, 15 Czerwca 2007, 0:03:08Cytuj Do góry
Zarejestrowany
Ilość wiadomości: 35
Dołączył: 5.9.2006
Nie ważne co będą robić samce, i czy po naszym ukochanym napoju ludzie są bardziej śmiali, i tak zabawa będzie przednia...


LSC RULEZ
( to tak dla nie poznaki zachowajmy anonimowość!! ale męęęssskkkiii byłby dumny ze mnie hihi)
malisia
Napisano: Środa, 04 Lipca 2007, 20:38:55Cytuj Do góry
Zarejestrowany
Ilość wiadomości: 35
Dołączył: 5.9.2006
Przeczytała wszystkie swoje wpisy i doszłam do wniosku że pisałam same głupoty,sama nie wiem dlaczego . Szczerze mówiąc teksty o facetach były przesadzone, pewnie dlatego że byłam zła na jednego z nich.Co więcej zrozumiałam że obwiniałam go bo tak było najłatwiej, w końcu kto lubi przyznawać się do swoich błędów- nie ja Teraz wiem że uparłam się by z nim być , wmówiłam sobie że go kocham a tak naprawdę to była jedynie sympatia. Co gorsza była cholernie zazdrosna o wszystkie dziewczyny (to akurat można już nazwać żałosnym), zadręczałam się wspomnieniami i myślami o przeszłości i przyszłości z nim która nigdy nie będzie miała miejsca. Teraz myślę że choć nie wiem jak bardzo chcemy żeby coś sie ułożyło w ten a nie inny sposób , to nie mamy na wpływu na uczucia drugiej osoby. Szkoda że tak długo to do mnie docierało.
Podsumowując te wszystkie wywody dotyczące wad mężczyzn były przesadzone i nie sądze by wiele kobiet tak uważało, chyba że są rozgoryczone.... Ale to już ich wybór, prawda?
Jednym słowem faceci jesteście ok !!!!
luzak
Napisano: Czwartek, 05 Lipca 2007, 22:01:23Cytuj Do góry
Zarejestrowany
Ilość wiadomości: 11
Dołączył: 4.5.2007
Witam.Cieszy mnie to że w końcu doszłaś do takiego wniosku.Popieram to że faceci są ok. bo tak na prawdę jest.
malisia
Napisano: Piątek, 06 Lipca 2007, 18:50:41Cytuj Do góry
Zarejestrowany
Ilość wiadomości: 35
Dołączył: 5.9.2006
Cóż czasami musi minąć trochę czasu zanim dojdzie się do poprawnych wniosków, nawet jeżeli są one dla niektórych oczywiste. Często pewne wydarzenia i osoby mają na nas wpływ i pod ich presją zaczynamy błędnie myśleć. Ale cóż najważniejsze to przyznać się do błędu! I nie popełniać go więcej.
Szczerze mówiąc jakoś tak mi lepiej gdy pozbyłam się tych złych emocji i myśli, od razu łatwiej jest się uśmiechać!


Pozdrawiam Luzaka
statistuta
Napisano: Środa, 08 Sierpnia 2007, 20:19:48Cytuj Do góry
Zarejestrowany
Ilość wiadomości: 5
Dołączył: 5.8.2007
"luzak":
Witam.Cieszy mnie to że w końcu doszłaś do takiego wniosku.Popieram to że faceci są ok. bo tak na prawdę jest.


no wiesz luzak'u ja bym podzielił facetów: na tych z rozumem, i tych bez rozumu... ci drudzy to wcale tacy ok nie są...
fejs_off
Napisano: Niedziela, 12 Sierpnia 2007, 11:43:40Cytuj Do góry
Zarejestrowany
Ilość wiadomości: 18
Dołączył: 13.11.2006
Droga Malisio !!

Prawdopodobnie nie będzie to miało dla Ciebie zbyt dużego znaczenia, ale muszę się tym tutaj podzielić: Otóż kiedy ty zaczynałaś pisać ten, pełen goryczy temat... Było to 26 kwietnia wieczorem... Była piękna wiosna...
Wiesz, ja tego dnia się zaręczyłem i był to jeden z najpiękniejszych dni w moim dwudziestokilkuletnim życiu...

To może tyle na dziś...
Powolutku jesień puka do malinczańskich dolin...
A na zakończenie w ramach pozdrowień coś równie romantycznego jak cały ten temat ... http://youtube.com/watch?v=qoYbVosc93U
Pozdry
luzak
Napisano: Czwartek, 25 Października 2007, 15:10:52Cytuj Do góry
Zarejestrowany
Ilość wiadomości: 11
Dołączył: 4.5.2007
Jesień na dobre zawitała i idzie zima.Pogoda ospała i myślę że to dlatego na forum Malinki nic się nie dzieje.A może by to zmienić.
malisia
Napisano: Poniedziałek, 29 Października 2007, 17:18:02Cytuj Do góry
Zarejestrowany
Ilość wiadomości: 35
Dołączył: 5.9.2006
Jestem za !!!

Jesień jak narazie nas nie rozpieszcza więc może chociaż jakieś fajne wpisy na forum poprawią humorek Pozdrawiam wszystkich krejzoli z Malinki

Ostatnio modyfikowany przez malisia
Strony: 12

  

     Skocz do forum: