Strony: 1
KOOL
Napisano: Czwartek, 25 Września 2008, 13:45:05Cytuj Do góry
Zarejestrowany
Ilość wiadomości: 7
Dołączył: 12.4.2008
Cytat z Onetu;
"Skocznia narciarska w Wiśle-Malince kosztowała 47 milionów złotych. Miała stanowić alternatywę dla Wielkiej Krokwi w Zakopanem. To właśnie na skoczni w Wiśle-Malince miałyby się odbywać także zawody Pucharu Świata. Okazuje się jednak, że droga do tego jest daleka - pisze "Przegląd Sportowy".
Istnieje bowiem spore ryzyko, że obiekt zostanie nadającym się tylko do treningów i organizacji nieistotnych zawodów bublem.

Z nowej skoczni nie jest zadowolony nawet sam Adam Małysz, a przecież obiekt nosi jego imię. Dodatkowo nasz najlepszy skoczek w historii przyznaje, że region nie jest gotowy do tego, by organizować tu zawody rangi Pucharu Świata".

Pan Adam autoryzował to "dodatkowo"?
Pan Adam jak widać, też nie jest gotowy, by wypowiadac się w imieniu regionu. Za to region powinien mu wstawić jeszcze jedną płytkę w chodnik i albo coś nazwać.

pozdrawiam
KOOL
bubro
Napisano: Niedziela, 28 Września 2008, 11:13:15Cytuj Do góry
Administrator
Ilość wiadomości: 106
Dołączył: 4.5.2006
Ciekawe, dlaczego po świetnych zawodach, wspaniałej atmosferze i pięknych skokach o krajowej randze jakoś Onet prawie zamilkł? Piszą o rożnych
"małostkach" sportowych, a o mistrzostwach Polski w Malince?
Jest artykuł, ale miałem trudności go znaleźć.
Bardzo często czytam Oneta, ale mam obawy czy wszystko co piszą jest tak samo wiarygodne jak artykuł "bubel za 47 mln"?
Mam obawy czy np kursy walut sprawdzać na tym portalu.....
Strony: 1

  

     Skocz do forum: