Strony: 1
malisia
Napisano: Wtorek, 13 Listopada 2007, 14:40:52Cytuj Do góry
Zarejestrowany
Ilość wiadomości: 35
Dołączył: 5.9.2006
Oglądałam ostatnio fajny serial a dziewczynie z dużego miasta, która przenosi się do małego miasteczka "gdzie diabeł mówi dobranoc". Zaczełam się zastanawiać jak wyglądałoby moje życie gdybym przeniosła się na stałe do Malinki. Pomijając fakt że nie mam zielonego pojęcia jak rozpalić w piecu, czy sprawdzić poziom wody w studni, to nie mogę sobie wyobrazić jak to jest żyć w miejscu gdzie wszyscy się znają i wiedzą wszystko o sobie nawzajem. Biorąc pd uwagę fakt że wkrótce będę musiała podjąć decyzję o przeprowadzce te myśli nie dają mi spokoju. Są też bardziej prozaiczne rzeczy jak na przykład moje zamiłowanie do butów na obcasie, nie próbuję sobie nawet wyobrazić jak w zimie pomykam przez malinkę w botkach na 10 cm , zabiłabym się 5 sekund po wyjściu z domu.Poza tym odsnieżanie zwłaszcza rano kiedy spieszę się do pracy.Masakra.Zmiana miejsca zamieszkanie w moim przypadku niesie ze sobą śmiertelne zagrożenie, mogę zamarznąć, połamać się itp. Jedno jest pewne mieszkańcy malinki będą mieli powody do śmiechu i tematy do plotek.


To tyle,w ramach rozkręcania towarzystwa na forum, mam nadzieję że ktoś w końcu coś napisze bo inaczej z forum zrobię własny blog

aga
Napisano: Piątek, 16 Listopada 2007, 17:38:22Cytuj Do góry
Zarejestrowany
Ilość wiadomości: 2
Dołączył: 16.11.2007
Malisiu,nie taka zima straszna jak ją malujesz,jest z tego wyjscie,mozna zamieszkac w hotelu, gdzie jest ciepełko,nie trzeba odsniezać''PO PROSTU ZYC NIE UMIERAC"
malisia
Napisano: Piątek, 16 Listopada 2007, 23:03:16Cytuj Do góry
Zarejestrowany
Ilość wiadomości: 35
Dołączył: 5.9.2006
Wiem że to mogłoby być super w hotelu ale ja mam dom w Malince i nie mówię o pobycie na wakacjach, tylko o przeprowadzce na stałe. ale może znajde kogos do pomocy. Może jakiegoś przystojnego górala
kamyk
Napisano: Poniedziałek, 26 Listopada 2007, 9:22:42Cytuj Do góry
Zarejestrowany
Ilość wiadomości: 10
Dołączył: 12.9.2006
Górolików ci u nas dostatek
aga
Napisano: Wtorek, 27 Listopada 2007, 18:19:53Cytuj Do góry
Zarejestrowany
Ilość wiadomości: 2
Dołączył: 16.11.2007
malisiu moze zrobisz kasting na gorala?
Danakah
Napisano: Wtorek, 27 Listopada 2007, 22:58:06Cytuj Do góry
Zarejestrowany
Ilość wiadomości: 3
Dołączył: 27.11.2007
rozwiazanie Pani problemow-prosze przeprowadzic sie do cudownej krainy,zwanej KINGSAJZ.......
malisia
Napisano: Czwartek, 29 Listopada 2007, 8:17:07Cytuj Do góry
Zarejestrowany
Ilość wiadomości: 35
Dołączył: 5.9.2006
Pomysł na casting na górala bardzo mi się podoba i na pewno wezmę go pod uwagę mam nadzieję że w malince naprawdę jest ich dużo żebym miała z czego wybierać
malisia
Napisano: Niedziela, 02 Grudnia 2007, 12:36:26Cytuj Do góry
Zarejestrowany
Ilość wiadomości: 35
Dołączył: 5.9.2006
Matko nie wiem co gorsze śnieg i mróz czy deszcz i odwilż. Dzisiaj rano musiałam brnąć w mokrym śniegu po kolana i przy padającym deszczu o 7 rano na autobus do pracy no po prostu masakra. Jestem nie do życia zwłaszcza że w pracy nie za często mam możliwość wyjścia na papieroska więc zrobiłam się nerwowa i wybuchowa . W dodatku w weekend znowu muszę iść do pracy więc na imprezę nie ma co liczyć. KOSZMAR
Jedyne co mnie pociesza to fakt ze inni mają do pracy dalej niż ja muszą wcześniej wstawać i nie mogą sobie siedzieć na necie w czasie pracy
wlasnie_ja
Napisano: Wtorek, 04 Grudnia 2007, 18:07:52Cytuj Do góry
Zarejestrowany
Ilość wiadomości: 6
Dołączył: 9.5.2007
ty wstretny Bubku odezwij sie moze co??jak Ci idzie i tak dalej...chyba maila pamietasz nie?bo dupne focha na Ciebie no czekam więc...buziaki Kochanie
malisia
Napisano: Piątek, 07 Grudnia 2007, 12:30:19Cytuj Do góry
Zarejestrowany
Ilość wiadomości: 35
Dołączył: 5.9.2006
Beboku napisałam ci maila mam nadzieje ze na dobry adres wysłałm a idzie mi świetnie. Ale brakuje mi naszej kawusi i rozmów tęsknie już za tobą mój ty kochany owocu.
wlasnie_ja
Napisano: Sobota, 08 Grudnia 2007, 15:51:28Cytuj Do góry
Zarejestrowany
Ilość wiadomości: 6
Dołączył: 9.5.2007
nie dostałam nic...Bubku czekam na maila!! a poza tym to pamiętaj ze mamy bilety do kina!!trzeba je kiedys wykorzystać!! buziaki Kochanie!!!
malisia
Napisano: Niedziela, 09 Grudnia 2007, 11:46:45Cytuj Do góry
Zarejestrowany
Ilość wiadomości: 35
Dołączył: 5.9.2006
Myszko obawiam sie ze bedziesz musiała do kina zaprosić kogoś zamiast mnie , bo ja w naszym pięknym mieście jeszcze długo sie nie pojawie. Kocham cie bardzo Beboku i tęsknie strasznie
Strony: 1

  

     Skocz do forum: